T-Mobile podporuje středoškolskou novinářskou soutěž

Reklama

T-Mobile se stal partnerem jedinečné novinářské soutěže pro studenty středních škol. Ti mají za úkol zpracovat téma o tom, jak pandemie covidu změnila náš život.

Studenti středních škol jsou samozřejmě postiženi epidemií koronaviru také, i když média informují hlavně o zdravotních rizicích seniorů a podnikatelských rizicích živnostníků. Studenti se musí vzdělávat prostřednictvím online výuky, mají nestandardní maturitu, přijímačky na vysokou školu, samozřejmě jsou zavření doma jako my ostatní.

Operátor se proto ve spolupráci s partnery snaží zjistit, co si mladí o epidemii covidu myslí. Jejich úkolem je libovolně zpracovat téma „Co si myslíš, že změní covid“. Své práce mohou odevzdávat do konce února, vítězové pak budou vyhlášeni v průběhu března.

Autor nejlepší práce získá tříleté školné na Vyšší odborné škole publicistiky, Apple iPhone 12 Pro, tarif Můj Student 100 a neomezená SD data na dva roky zdarma od T-Mobile a možnost tříměsíční placené stáže v redakci Info.cz.

Zkrátka nepřijdou ani soutěžící, kteří se umístí na druhém (dvouleté školné na Vyšší odborné škole publicistiky, Samsung Galaxy Z Flip, tarif Můj Student 100 a neomezená SD data na rok zdarma od T-Mobile a možnost dvouměsíční placené stáže v redakci Info.cz) nebo třetím (roční školné na Vyšší odborné škole publicistiky, Samsung Galaxy S20+, tarif Můj Student 100 a neomezená SD data na půl roku zdarma od T-Mobile, možnost měsíční placené stáže v redakci Info.cz) místě.

Více informací na studentcovid.cz.

Reklama