T-Mobile pomáhá v boji s covidem

Reklama

T-Mobile vyslyšel vládní přání o propagaci eRoušky a přidal k němu další kroky, které usnadní dalším lidem boji proti aktuální epidemii onemocnění COVID 19.

Operátor na základě výzvy ministra zdravotnictví rozeslal všem svým zákazníkům s chytrým telefonem výzvu, aby si instalovali aplikaci eRouška.

T-Mobile zároveň poskytne všem svým zákazníkům z řad nemocnic a krajských hygienických stanic od středy 14. října do konce nouzového stavu zdarma neomezená mobilní data pro jejich zaměstnance. Zároveň operátor bezplatně navýšil na maximum kapacitu jejich pevného internetového připojení. Jedná se například o brněnskou Fakultní nemocnici u svaté Anny, Thomayerovu nemocnici v Praze, Fakultní nemocnici v Motole a další. Celkem jde o téměř devět desítek subjektů. Obě opatření platí do předpokládaného ukončení nouzového stavu, tedy do 3. 11. 2020.

T-Mobile také opět přichází s pomocí pro firemní zákazníky, jejichž podnikání nepříznivě zasáhla podzimní vlna epidemie COVID-19. Malí a střední podnikatelé mohou využít speciální balíček hlasových, datových a ICT služeb. Velkým firmám přijde vhod zvýhodněná sada řešení pro bezpečný přístup jejich zaměstnanců na internet při práci z domova. T-Mobile zároveň nabízí pomoc školským zařízením s distanční výukou. Speciální sada obsahuje notebook, edukativní balíček pro on-line výuku, LTE připojení a antivirovou ochranu.

Reklama