T-Mobile pomůže vybudovat chytré město s chytrými domy

Reklama

T-Mobile se bude podílet na chytrém sídlišti Oaks Prague, které vznikne v Nebřenicích u Prahy. Dodá služby pro chytrou domácnost, internetovou konektivitu a cloudové služby.

Majitelé nových domů a bytů v Oaks Prague si budou využívat všech výhod chytré domácnosti, ať už to znamená cokoliv. Pokud už sjednáváte hypotéku s nadějí, že si konečně vyhrajete s nastavením všech parametrů svého domova, brzděte. Developer Arendon Development Company totiž chce, aby uživatelé nemuseli neustále něco nastavovat. Chytrá domácnost by měla sledovat jejich potřeby a sama se jim chytře přizpůsobovat.

O úroveň výše je portál, který také vybuduje T-Mobile. Ten bude umožňovat komunikaci se sousedy, objednávání služeb, které v sídlišti najdete, sledování dopravní situace a další a další smart služby, které budou nejspíš průběžně přibývat.

A jelikož se jedná o novou výstavbu, neodolal T-Mobile pokušení, a položil všude pořádně tlusté optické kabely. Do každého domu vede nadstandardní vysokorychlostní připojení optickým kabelem (FTTH). Majitelé mohou svá data ukládat na privátním cloudu, server je ovšem v datovém centru T-Mobile.

Reklama