T-Mobile představuje vánoční akce: sluchátka, data, slevy

Reklama

T-Mobile ještě před koncem října přispěchal s nabídkou pro Vánoce 2023. Zahrnuje slevu na sluchátka, oblíbené slevy na druhý zakoupený telefon a výhodné datové balíčky.

Letošní Vánoce stojí na bezdrátových sluchátcích značky Baseus, která nabízí oblíbenou funkci potlačení okolního hluku. Na jedno nabití vydrží až 4,5 hodiny a dostupná budou v bílém a černém provedení s pouzdrem. Všichni zákazníci získají slevu na sluchátka 1 000 Kč, kterou si mohou snadno vyzvednout v aplikaci v sekci Magenta Moments. S unikátním kódem pak stačí zajít na prodejnu T-Mobile. Sluchátka s výslednou cenovkou 499 Kč mohou zájemci koupit pro sebe, ale i jako dárek pro své blízké, záleží na počtu služeb na jejich zákaznickém účtu. Nabídka platí od 1. listopadu do 31. prosince nebo vyprodání zásob. Pro všechny, kteří si od listopadu u T-Mobilu zakoupí mobilní telefon s tarifní dotací, čekají sluchátka jako dárek dokonce za 1 Kč, a to se týká i populárních dvojiček a korunovek.

Pokud dáváte přednost telefonům, můžete se těšit na skvělé dotace. V listopadu na zákazníky např. čeká Samsung Galaxy A14 za 1 Kč. Oblíbené „dvojičky“ pak reprezentuje kombinace telefonu Samsung Zip Flip5 spolu s hodinkami Samsung Galaxy Watch 6, které zájemci zakoupí již za 1 Kč. Za další 1 korunu pak mohou získat sluchátka jako dárek. Extra tarifní dotace se vztahují na populární modely Samsung Galaxy A34 a A54. Nechybí ani slevy na televizory Philips, notebooky Acer a Sony PlayStation 5.

Výhodné vánoční balíčky potěší všechny dataře s předplacenou kartou a udělají radost i jako dárek pod stromečkem. Roční datový balíček (24 GB na 12 měsíců) nebo půlroční (24 GB na 6 měsíců) totiž zákazníci zakoupí s 50% slevou za pouhých 699 Kč. Lze ho jednoduše objednat v aplikaci Můj T-Mobile, na webové samoobsluze nebo odesláním SMS. Přes zprávu pak lze datový balíček objednat také jako dárkový poukaz pro rodinu či blízké.

Vánoční nadílku si užijí i firemní zákazníci. I oni mohou využít výhodnou nabídku sluchátek za 499 Kč a čekají na ně také datové odměny. Při zapnutí balíčku Data Extra 10 GB od 1. 11. 2023 do 31. 12. 2023 se služba aktivuje se zvýhodněnou cenou 349 Kč, o 50 Kč výhodněji. U balíčku Data Extra 50 GB je pak balíček o 100 Kč výhodnější (649 Kč).

Reklama