T-Mobile přidává k DSL záložní LTE modem

Reklama

T-Mobile nabízí zákazníkům kombinaci pevného a mobilního internetového připojení. LTE modem pomůže překlenout těch pár dní, než technici zavedou xDSL, ale poslouží i jako náhradní připojení pro případ výpadků.

Pokud si v prodejně T-Mobilu objednáte připojení přes xDSL linku, bude trvat několik dní až týdnů, než vám technici příslušný kabel zavedou až domů. Abyste nemuseli čekat a mohli využívat internetové připojení okamžitě, dostanete ve zmíněné prodejně LTE modem a SIM kartu.

Doma ho jen zapojíte do zásuvky a můžete se okamžitě připravit. Operátor si nenaúčtuje žádné dodatečné poplatky z LTE připojení, takže můžete po zprovoznění DSL schovat LTE modem do skříně a vytáhnout jen v případě, že někdo například překopne kabel a DSL nebude fungovat.

Oba modemy získáte do pronájmu za měsíční poplatek. Základní DSL modem ZyXEL 3312 + LTE model Alcatel Link Key za 50 Kč měsíčně, prémiový DSL modem Sercomm Speedport Plus + LTE model Alcatel Link Key za 70 Kč měsíčně. Až do konce roku navíc T-Mobile nabízí xDSL připojení všech rychlostí za 299 Kč měsíčně na prvního půl roku.

Reklama