T-Mobile přidává satelitní televizi

Reklama

T-Mobile se opět po čase vrací k satelitní televizi. Tentokrát přichází s vlastní nabídkou vyvinutou na Slovensku a přidává i archiv pořadů a další chytré funkce.

T-Mobile kdysi dávno satelitní televizi nabízel spolu s partnerem. Potom přešel na IPTV, kterou prodává pod názvem T-Mobile TV. Od dubna 2016, kdy tato služba spatřila světlo světa, si ji aktivovalo 35 tisíc zákazníků.

Nyní tedy opět satelitní televize – T-Mobile SAT TV. Operátor vám ji nainstaluje za 2 499 Kč, pokud se upíšete na dva roky, sníží se instalační poplatek na 199 Kč. Měsíčně ale budete platit paušál podle zvoleného balíčku. V základním balíčku S za 399 Kč naladí zákazníci 59 nejsledovanějších kanálů (z toho 15 v HD kvalitě); nejširší nabídka L nabízí 103 kanálů (23 v HD).

K ceně musíte navíc připočítat náklady na set-top-box, na jednu smlouvu si můžete pořídit hned čtyři. Na výběr jsou dva modely KAON – základní za 2 301 Kč (100 Kč na splátky) nebo premium s harddiskem s kapacitou 440 GB za 3 451 Kč (150 Kč na splátky). Harddiskový samozřejmě umí nahrávat pořady.

Spolu se službou T-Mobile SAT TV získáte i přístup do archivu pořadu odvysílaných za poslední 2 dny, k tomu ale potřebujete ještě internetovou přípojku. Satelitní televizi T-Mobile nabízí jako doplněk pro ty zákazníky, kteří nemají dostatečně rychlý internet, aby jim na něm bez zasekávání a kostičkování jela klasická IPTV.

Reklama