T-Mobile připomene výhody Magenty 1 Business

Reklama

T-Mobile se rozhodl využít prázdninového klidu k tomu, aby pomocí reklamní kampaně připomněl svým firemním zákazníkům výhody věrnostního programu Magenta 1 Business.

Samotný program spustil operátor loni v září. Jeho základem je spojení všech firemních telekomunikačních služeb pod jednu smlouvu. Minimální plnění není stanoveno a T-Mobile standardně odměňuje využití služby bezplatným voláním mezi všemi zapojenými čísly. Pokud kromě hlasových tarifů přidáte službu pevného internetu nebo televizi, dostanete navíc 20 GB dat, o která se můžete podělit.

Podle výše měsíční útraty za celou firmu se vypočítává výše slevy. Slevy začínají už při útratě 500 Kč měsíčně (v tomto případě činí 5 %), dosáhnout mohou až 30 % (při souhrnné útratě 5 000 Kč a více).

Zkrátka a dobře, živnostníkům a menším firmám nabízí výhody bez jakéhokoliv závazku, včetně levnějšího zařízení. Magenta 1 Business umí reagovat na aktuální potřebu zákazníků nastavit si služby zcela podle sebe. A to je přesně to, co se v době restartu ekonomiky může proklatě hodit.

Reklama