T-Mobile připravil další balíček výhod pro podnikatele

Reklama

Operátor se rozhodl pomoci živnostníkům, malým a středním firmám, které jsou zasaženy konronavidovou krizí. Nabízí jim balíček s internetovým připojením, hovory zdarma a dalšími službami.

T-Mobile nabízí nejvyšší dostupné připojení na konkrétní adrese za zvýhodněných podmínek (například rychlost 50 Mb/s přijde na cenu 299 Kč, což je standardně cena připojení v rychlosti 20 Mb/s). Nabídku lze aktivovat až do 30. června a platí půl roku od data aktivace. Půl roku zcela zdarma pak mohou zákazníci využívat nástroje pro digitální kancelář, Microsoft Teams a on-line verze základních aplikací O365 obsahující například 50GB e-mailovou schránku nebo 1TB cloudové úložiště. Zákazníci mohou také tři měsíce využívat zdarma T-Cloud.

Zákazníci, kteří nemají neomezené volání si ho mohou na tři měsíce zdarma aktivovat. Nabídku lze aktivovat od 1. května do 30. června a platit bude 90 dní. Podnikatelé také pořídí nová zařízení již od 1 koruny bez nutnosti smluvního závazku. Díky Magenta 1 Business dostanou každý měsíc od operátora navíc příspěvek na splátky zařízení nebo příslušenství ve výši 10 % z fakturované částky.

K dispozici je taky tříměsíční bezplatná verze marketingového nástroje Prospector, který T-Mobile nabízí spolu s partnerem BizMachine.

Reklama