T-Mobile prodlužuje vánoční nabídku televizí až do března

Reklama

V souvislosti s přechodem na nový systém televizního vysílání je o televizní nabídku T-Mobilu zvýšený zájem. Ten nepolevil ani po Vánocích, tak se operátor rozhodl svou vánoční nabídku prodloužit.

Pětapadesátipalcovou UHD TV Philips si mohou zájemci pořídit v e-shopu nebo ve značkových prodejnách T-Mobile. Stačí si jen objednat televizi od T-Mobile nebo prodloužit smlouvu na 24 měsíců, a to s tarifem S nebo vyšším. A je jedno, jestli se jedná o vysílání šířené přes internet, optický kabel nebo satelit. Ke smlouvě na T-Mobile televizi si zákazníci mohou přibalit 4K televizor Philips s úhlopříčkou 55 palců (55PUS7304).

Jak je u T-Mobile dobrým zvykem, je možné si jej pořídit na splátky bez navýšení. Zákazníci si mohou vybrat variantu na 3 roky s měsíční splátkou 320 Kč (35 splátek) a první platbou ve výši 301 Kč. Druhá možnost je dvouletá, na začátku zaplatí zákazník jednu korunu a 23 měsíců hradí 500 Kč.

Zákazníci mohou samozřejmě zvýhodněnou cenu 11 501 Kč zaplatit celou hned při objednání T-Mobile televize. Doporučená cena výrobce přitom činí 19 990 Kč.

Kromě hardwaru za zvýhodněnou cenu nabízí operátor i možnost ochutnání svých televizních služeb. Pokud si do konce března objednáte tarif XS, získáte ho první dva měsíce za cenu 99 Kč namísto standardních 149 Kč měsíčně. Obsahuje 40 televizních kanálů, z toho 2 pro dospělé a 26 v HD.

Nabídne samozřejmě všechny pokročilé funkce, jako je možnost sedmidenního zpětného shlédnutí, možnost nahrávání až 10 hodin záznamu, balíčky doplňkových programů, nebo možnost sledovat TV na jednom dalším mobilním zařízení.

Tarif XS je dostupný pro všechny televizní služby T-Mobile: T-Mobile TV, T-Mobile SAT TV a T-Mobile Optic TV. Z programové nabídky XS mohou zákazníci libovolně přejít na jakýkoliv vyšší tarif, případně tarif XS kdykoliv zrušit bez sankce.

Reklama