T-Mobile rozdává aplikace

Reklama

T-Mobile dlouhodobě podporuje zajímavé české aplikace na webu www.applikace.cz. Aktuálně představuje svým zákazníkům tři zajímavé novinky.

Spendee spravuje osobní, rodinné i firemní finance: jednoduchým vkládání finančních transakcí v různých kategoriích si zákazník udržuje přehled o stavu peněz. K transakci lze přidat fotku, popisek či kategorii. Nastavit lze také očekávané výdaje, příjmy a následně vše vyexportovat. Zákazníci T-Mobile ji mohou od dnešního dne získat na 12 měsíců zdarma ve verzi Premium. Akce platí do 31. 12. 2015.

Jak si uspořádat důležité myšlenky a nápady a logicky je seřadit? SimpleMind je praktická apka na tvorbu myšlenkových map, kterou operátor přeložil do češtiny a svým zákazníkům ji přináší s 30 % slevou ve verzi Premium pro Android zařízení. Sleva potrvá do 14. 6. 2015.

T-Mobile vylepšil aplikaci Snadněji, jež seniorům maximálně usnadňuje používání tabletu – zjednoduší a individuálně přizpůsobí nastavení. Umožní například vytáhnout na plochu nejdůležitější kontakty, aplikace nebo oblíbené webové stránky, nechybí rovněž viditelné datum, čas, svátky a ovládání zvuku. Nově přináší další zajímavé funkce, jako jsou například vzdálené nahrávání fotek nebo fotorámeček, který se automaticky spustí po minutě nečinnosti v nabíječce. Správce tato nastavení připraví komfortně přes web, nemusí mít aplikaci staženou. Uživateli se po instalaci apky do tabletu automaticky spustí intuitivní průvodce, který provede jednoduše nastavením, nebo si lze zvolit vzdálenou zprávu někoho z rodiny. Na základě zpětné vazby je průvodce aplikací připraven větším písmem.

 

Reklama