T-Mobile rozdává kredit na obsah zdarma

Reklama

T-Mobile rozdává zákazníkům sto či dvě stě korun na nákup mobilního obsahu – knih, videí, her a podobně – z portálu Frag.cz. Na konci března operátor rozhodne, jestli je rozdávání kreditu i nadále udržitelné.

Nabídka je shrnuta do balíčků Frag100 a Frag200, kde číslovka v názvu ukazuje, kolik korun měsíčně budete mít k dispozici na nákup obsahu na portálu Frag.cz. V nabídce jsou nyní stovky mobilních her, téměř 2 500 audio knih a další neherní obsah. Vybere-li si například audio knihu v hodnotě 299 Kč, získáte na ni okamžitě slevu 200 Kč, zaplatíte tedy jen 99 Kč. Aktivovat výhodu si můžete v samoobsluze Můj T-Mobile v sekci Výhody a dárky, nebo přímo na portálu Frag.cz.

Nabídka FRAG 200 se týká uživatelů s tarify S námi síť nesíť, S námi bez hranic, S námi bez hranic+, a S námi sdílený. Nabídka FRAG 100 se týká zákazníků s tarifem S námi pro mladé. Po uplynutí třiceti dnů nevyčerpaný kredit propadne, ale automaticky se zdarma objeví do plné výše.

Nabídka platí do 31. března, pak operátor vyhodnotí její úspěšnost a rozhodne, jestli ji ponechá v platnosti beze změn, provede nějaké úpravy, nebo ji zcela zruší.

Reklama