T-Mobile rozdává o víkendu 1 GB dat zdarma

Reklama

Máte SIM kartu T-Mobilu? Pak si natočte na víkend budík a sežeňte nabíječku. O víkendu si totiž budete moci zdarma objednat 1 GB dat, a to klidně opakovaně. Surfujte, užívejte, slavte!

T-Mobile slaví 20 let na trhu a při této příležitosti se rozhodl nadělovat dárky. Minuty už dnes nikoho nezajímají, všichni mají neomezené tarify, tak se rozhodl rozdávat data. No, rozdávat, spíš rozhazovat plnými hrstmi.

Pokud se chcete topit v datech, ověřte si, že patříte mezi koncové zákazníky (smlouva na IČ nevadí, ale nesmí to být smlouva významného zákazníka). Nabídka platí i pro uživatele služby Mobilní internet, není však slučitelná se službou Internet bez drátu a M2M tarify. Potom si instalujte aplikaci Můj T-Mobile, která je zdarma dostupná pro operační systémy Android, iOS a Windows (Phone).

Kromě toho si natáhněte budík na období od pátku 30. 9 od 22:00 do pondělí 3. 10. do 2:00 hodin. Přesně v této době totiž najdete v aplikaci dárek, jehož přesná podoba se může odlišovat.

Majitelé předplacených karet a také ti, kdo nemají k paušálu aktivovaný datový balíček, si mohou celý víkend zdarma objednávat neomezený datový balíček. Ti, co nějaký datový balíček mají, si mohou opakovaně objednávat navýšení FUP o 1 000 MB.

V obou případech platí, že se data zdarma čerpají až po vyčerpání dat, která přísluší k vašemu tarifu. Sice si je tedy můžete objednávat celý víkend, pokud ale máte nějaká zbývající data, stejně se balíčky neuplatní. Platnost balíčků je 24 hodin v případě denních balíčků a do konce zúčtovacího období v případě 1GB  balíčku pro paušály.

 

Reklama