T-Mobile rozdává přes prázdniny neomezená data, chce tím podpořit sport

Reklama

Od 18. června si všichni koncoví zákazníci T-Mobilu mohou pořídit neomezený datový balíček. Operátor tak chce po covidovém lockdownu rozhýbat Česko.

Balíček neomezených dat Sportovní léto stačí jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile. Aktivace bude možná od 18. června 2021 do konce srpna. Rezidentní zákazníci a drobní podnikatelé si mohou aktivovat balíček ke kterémukoliv z používaných tarifů. Koncoví uživatelé firemních zákazníků potřebují pro možnost využití balíčku Sportovního léta aktivní datový balíček Mobilní internet EXTRA nebo Mobilní internet EXTRA Nastálo s datovým objemem od 2,5 GB. Uživatelé předplacených karet pak musí mít na své Twist kartě aktivní některý z obnovujících se měsíčních datových balíčků nebo roční datový balíček.

Neomezená data můžete použít třeba pro všemožné sportovní aplikace, které budou sledovat váš pohyb. Nebo třeba pro sledování sportovních přenosů z olympijských her, když budete na cestách. A pokud ty cesty budou zahraniční, tak vězte, že vám balíček bude fungovat i v rámci Evropské unie. Spotřeba dat v zahraničí je omezena, pro rezidentní zákazníky a firmy je 9,5 GB a pro uživatele předplacených karet Twist 4,26 GB.

Reklama