T-Mobile rozdělil dva miliony na projekty zaměstnanců. Podívejte se!

Reklama

T-Mobile podporuje dobročinnost vlastních zaměstnanců. Z Fondu T-Mobile vydal dva miliony korun na podporu 27 společensky prospěšných projektů. Porota vybírala ze 141 žádostí ze všech koutů republiky. Podívejte se, kdo vyhrál.

Do grantového řízení mohou přihlásit své projekty zaměstnanci T-Mobilu, kteří tak pomohou projektům v místě svého bydliště či pracoviště. Letošní porota vybírala ze 141 žádostí  ty nejkvalitnější, které navíc nejlépe zapadaly do tematického zaměření Zdravá Planeta – zdravá komunita a zdravé životní prostředí. Nejdůležitějším kritériem pak bylo aktivní zapojení samotného zaměstnance do příprav či samotné realizace projektu.

Operátor letos projekty zaměstnanců podporuje již po sedmé, za tu dobu rozdělil více než 16 milionů mezi 231 zajímavých projektů. Letos je zajímavá např. obnova kulturních a sakrálních prvků v obci Mrtník nebo vytvoření tůní pro podporu obojživelníků ve Střelné u Košťan.

Mobilní technologie ve svých projektech využívají např. autoři systému Kanárci, kteří využívají mobily pro přenos informací o znečištění ovzduší na Ostravsku a jejich zobrazení na webu, nebo brněnské sdružení Autonapůl, které mobilní přístup využije pro car-sharing.

Reklama