T-Mobile Rozjezdy: třetí ročník startuje

Reklama

T-Mobile rozjíždí již třetí ročník své podnikatelské soutěže Rozjezdy roku. Pokud se chystáte podnikat, nebo už podnikáte méně než rok, můžete vyhrát telekomunikační služby, finanční podporu a konzultace odborníků T-Mobilu i dalších partnerů soutěže. Přihlášky běží do 5. května.

V průběhu května pak budou probíhat krajská kola, a to formou seminářů, na kterých se může kdokoliv zdarma dozvědět, jak jednat s úřady, správně naplánovat financování svého podnikatelského záměru nebo jakým způsobem vylepšit marketingovou propagaci. Pokud máte zájem o účast, zaregistrujte se na www.rozjezdyroku.cz.

V rámci seminářů také proběhnou zmíněná krajská kola. Nejlepší projekty vyberou odborníci z T-Mobilu a od dalších partnerů. Zhruba polovina porotců vždy pochází z regionu: jsou to jak úspěšní účastníci loňského ročníku Rozjezdů, tak regionální podnikatelé, zástupci univerzit nebo Svazu měst a obcí. Pohled z regionu je pro Rozjezdy nepostradatelný. Poroty totiž nebude zajímat jen to, zda je projekt životaschopný, ale i jeho přínos pro okolí.

Nejlepší soutěžící z každého kraje pak postoupí do celostátního kola, kde o jejich projektech bude hlasovat široká veřejnost. To má samozřejmě další pozitivní vliv, o vašem novém podniku se zdarma dozví relativně velké množství lidí. Celkem 84 vítězů získá od společnosti T-Mobile finanční příspěvek a hlasové a datové služby zdarma. Od firmy Samsung zase potřebné technické vybavení: smart PC, tablety a oblíbený mobilní telefon Samsung Galaxy SIII mini. Konečně od České spořitelny mají vítězové vedení podnikatelského účtu na pět let zdarma. To vše v celkové hodnotě 9 miliónů.

Reklama