T-Mobile Rozjezdy vyhlásily letošní vítěze

Reklama

Soutěže T-Mobile Rozjezdy se letos zúčastnilo 443 soutěžících, na semináře přišlo 550 návštěvníků. Odborná porota vyhlásila svého vítěze, cenu udělila i veřejnost prostřednictvím hlasování.

Cena poroty v hodnotě 481 623 Kč zahrnuje 200 tisíc korun v hotovosti od T-Mobile, návrh a realizaci reklamní kampaně od agentury MADE BY VACULIK a Agentury Najisto, podnikatelské konto Maxi na 10 let zdarma od České spořitelny, tablet do Samsungu a konzultace od investora Martina Kormana.

Cenu poroty získala Dagmar Dušková z Vysočiny s projektem Dančiny Dobroty. Její rodinná sýrárna nabízí řadu mléčných výrobků; mezi nejoblíbenější patří korbáčky, tvarohové dezerty a zrající sýry. Zdravé a kvalitní domácí produkty bez chemických látek, konzervantů a barviv vyrábí tradičními postupy.

Cena veřejnosti 254 623 Kč zahrnuje finanční výhru ve výši 150 000 Kč v hotovosti a podnikatelské konto Maxi na 10 let zdarma od České spořitelny, služby od T-Mobile a Agentury Najisto a tablet Samsung.

Výhercem ceny veřejnosti se stal Petr Šmíd z jihomoravských Šaratic s projektem HoblHome. Vyrábí originální kuchyňská prkénka. Ta mohou být krásným dárkem pro šéfkuchaře, food bloggery, ale i pro rodiče nebo přátele. Každé prkénko je originální, ručně s láskou vyrobené a ošetřené přírodním olejem.

Reklama