T-Mobile rozšířil HD Voice v celé 3G síti; pokrývá nyní 83 % populace

Reklama

Od minulého týdne si mohou užívat lepšího zvuku všichni zákazníci T-Mobilu bez ohledu na to, v které části jeho 3G sítě se právě pohybují. Operátor totiž rozjel HD Voice i v části sítě, kterou buduje společně s O2.

Aktuálně tak lze HD Voice využívat v celé 3G síti T-Mobilu, která aktuálně pokrývá více než 83 % populace. Hlavním přínosem této technologie je kvalitnější zvuk hovoru dosažený rozšířením přenášeného frekvenčního pásma prostřednictvím kodeku WB-AMR.

Díky tomu si můžete užívat vyšší přirozenost a srozumitelnost hlasu, ale zároveň také nižších nežádoucích ruchů v okolí volajícího. Abyste mohli HD Voice využívat, musíte mít, kromě SIM karty T-Mobilu a 3G vysílače v dosahu také patřičně vybavený telefon.

Všechny podmínky (zákazník T-Mobilu pohybující se v síti 3G s patřičně vybaveným mobilem) přitom musíte splnit jak vy, tak člověk, se kterým si budete telefonovat. V tuto chvíli nabízí T-Mobile hned devět přístrojů podporující HD Voice (po kliknutí na název se dostanete na recenzi): HTC Radar, Nokii 500, Nokii Lumia 800, Sony Ericsson Live With Walkman, Sony Ericsson Xperia Active, Sony Ericsson Xperia Arc S, Sony Ericsson Xperia Mini Pro, Sony Ericsson Xperia Play a Sony Ericsson Xperia Ray.

Reklama