T-Mobile rozšířil LTE do Brna

Reklama

Začátkem prosince rozšíří T-Mobile signál LTE do dalších 138 obcí v 42 okresech ČR. Zaměřuje se především na venkovské oblasti a menší města mimo signál 3G. Stranou ale nezůstanou ani velká města – signál LTE je již dostupný v některých částech Brna.

Nejvíce nově pokrytých sídel se nachází v Olomouckém, Zlínském, Jihomoravském, Jihočeském a Středočeském kraji, kde T-Mobile spouští LTE celkem v 87 obcích. Z okresů se tentokrát signál LTE nejvíce rozšířil na Vsetínsku (9 vysílačů), Přerovsku (7 vysílačů), Blanensku (9 vysílačů), Pardubicku (7 vysílačů) a Českolipsku (7 vysílačů). Nejrychlejší mobilní internet budou moci využívat například zákazníci v Klatovech, Blansku, Kuřimi, Vizovicích nebo Slavičíně.

Operátor kromě toho začal s LTE pokrýváním Brna. V současné době se tato síť rozprostírá mimo jiné nad Jižním centrem, Černovickou terasou nebo Letištěm Brno. Rychlý mobilní internet (LTE a 3G) T-Mobile je nyní dostupný pro 90 % populace České republiky, pokrývání LTE bude pokračovat během celého prosince.

Reklama