T-Mobile rozšiřuje HSPA+42 do Krkonoš

Reklama

T-Mobile nově pokryl nejrychlejší 3G sítí HSPA+ 42 krkonošská města Trutnov a Vrchlabí. Pokud máte patřičně vybavený telefon, můžete na pokrytém území stahovat rychlostmi až 42 Mb/s. Dočasně bude pokryto i mistrovství světa v biatlonu v Novém Městě na Moravě.

T-Mobile pokračuje v pokrývání větších měst technologií HSPA+ 42. Již loni si rychlého internetu užívali nejen zákazníci ve vybraných částech Prahy a v Brně. Kromě již zmíněných pokrytých měst si tak signál HSPA+ 42 užijí zájemci i v Liberci, Českých Budějovicích, Mladé Boleslavi, Zlíně nebo Otrokovicích.

Rychlá data HSPA+ 42 byla v průběhu prosince navíc spuštěna v Berouně, Poděbradech, začátkem ledna pak v Nymburce a Jihlavě. Nyní nově přibyla i krkonošská města Trutnov a Vrchlabí. Zákazníci budou moci využít rychlá data i při návštěvě Mistrovství světa v biatlonu, které se koná v Novém Městě na Moravě od 7. do 17. února. T-Mobile zde nasadí svou mobilní základnovou stanici s technologií HPSA+ 42.

Technologii HSPA+ 42 můžete využívat jen s telefony a modemy, které tento nejrychlejší 3G internet podporují. Výhodou je, že T-Mobile nijak své zákazníky neomezuje, rychlá data HSPA+ 42 mohou již automaticky využívat všichni zákazníci s novými datovými tarify.

Reklama