T-Mobile ruší staré tarify, převede vás na neomezené S námi

Reklama

T-Mobile výrazně prosekává džungli svých aktivních tarifů. Před časem začal převádět na nové tarify zákazníky s předplacenou, nyní opakuje tutéž u paušálních programů. Všechny postupně převede na nejnovější tarify S námi.

Operátor se hájí tím, že téměř všichni zákazníci při uzavírání nové smlouvy ruší svůj starý tarif a přecházejí na některý z řady S námi,protože jsou pro ně výhodnější. Tento trend se rozhodl následovat poněkud násilně, a to v několika krocích. V sobotu 28. června vypnul možnost aktivace ostatních tarifů, nově si pořídíte jedině S námi.

V nejbližší době pak začne všechny zákazníky se starými tarify převádět, a to tak, aby jim za podobnou cenu nabídl vždy více služeb. Samotný přechod bude probíhat postupně v několika fázích až do poloviny příštího roku počínaje letošním podzimem. Lidé, kterých se změna týká, však nemusí čekat na kontaktování operátorem a svůj tarif si mohou změnit sami, a to prostřednictvím služby Můj T-Mobile, infolinky nebo na Značkové prodejně T-Mobile.

V souvislosti s tím zavede T-Mobile nový systém pro řízení vztahu se zákazníky (CRM), který umožní rychlejší a efektivnější obsluhu klientů, urychlí také nasazování nových produktů a služeb. To zároveň přinese možnost pružnější reakce na měnící se potřeby zákazníků či podmínky na trhu.

Reklama