T-Mobile slaví přestupný víkend 30% slevami

Reklama

Pokud si chcete u T-Mobilu pořídit tarif s neomezenými daty, využijte k tomu rozhodně tento víkend. Dostanete totiž 30% slevu platnou na dalších 12 měsíců.

Mimořádná nabídka v přestupný rok platí pro nové aktivace datově neomezených tarifů, přechod z předplacené karty či přenesení čísla od jiného operátora od 28. února do 1. března 2020. Nabídka tarifu za speciální cenu čeká samozřejmě i na stávající zákazníky operátora, kteří s neomezeným datovým objemem zatím váhali. Ti, kteří na neomezených datech již frčí, mohou díky víkendové akci získat vyšší neomezený tarif za zvýhodněnou cenu na celý paušál. Neomezená data si zákazník může aktivovat pouze v aplikaci Můj T-Mobile nebo na internetových stránkách T-Mobile.

Ve slevové akci jsou tedy tři tarify. Neomezená data SD, která stojí standardně 675 Kč, pořídíte za 472,50 Kč. Vyšší tarif Neomezená data HD byste normálně pořídili za 875 Kč, v akci je k mání za 612,50 Kč. Nejvyšší tarif Neomezená data Max stojí běžně 1 175 Kč, v akci 822,50 Kč.

Speciální cena čeká i na Twist uživatele. Na webu si mohou zakoupit Twist SIM kartu „Plaťte jen za data, která spořádáte“ se slevou 30 %. S počátečním kreditem 200 korun přijde na 140 korun. S touto edicí platí zákazník maximálně 10 korun za každých 100 MB spotřebovaných dat. Když nesurfuje, nic neplatí.

Reklama