T-Mobile spouští pro mladé platformu #whatwevalue

Reklama

T-Mobile spouští novou platformu #WhatWeValue, která se zaměří na podporu dobrovolnictví mladých lidí v ČR a se skupinou Deutsche Telekom i v celé Evropě.

Bezplatná globální digitální platforma #WhatWeValue je otevřená mladým dobrovolníkům od 18 do 30 let ze všech evropských zemí, kde Deutsche Telekom působí. Přihlásit mohou své projekty, které se věnují například životnímu prostředí, rovnoprávnosti, duševnímu zdraví, vzdělávání a dalším společenským otázkám. Komunita mladých angažovaných lidí se tak může lépe poznat, učit se od zkušených lídrů, posílit své vlastní dobrovolnické projekty, objevovat příležitosti a získá šanci vyhrát další individualizovanou podporu na míru. Platforma využívá technologii NFT, která transformuje digitální konektivitu do reálné hodnoty.

Celá komunita #WhatWeValue navíc může vybírat své oblíbené projekty a ty následně hodnotit. Nejlépe hodnocené projekty pak obdrží podporu od Deutsche Telekom ve výši až 35 000 eur na míru svému projektu. T-Mobile se navíc rozhodl podpořit i dva nejúspěšnější projekty z České republiky, které bude čekat finanční podpora 100 000 Kč.

 

Reklama