T-Mobile startuje jubilejní desáté Rozjezdy

Reklama

Již podesáté zaslouží T-Mobile pochvalu za podporu začínajících podnikatelů. Soutěž Rozjezdy roku přináší několik zajímavých novinek.

Podmínkou účasti je vlastní podnikatelský nápad mladší 12 měsíců. Živnostenský list můžete mít klidně delší dobu, ale samotný podnikatelský záměr musí být čerstvý. Pokud tuto podmínku splňujete, můžete se do 24. února přihlásit na webu Rozjezdy.cz.

Následně proběhnou krajská kola, ve kterých odborná porota vybere tři nejlepší podnikatelské nápady. Každý z nich získá finanční odměnu, podporu expertů na různé aspekty podnikání, balíčky služeb a věcné ceny. Kromě toho proběhne série seminářů (ve městech Plzeň, České Budějovice, Brno, Olomouc a Praha) otevřených široké veřejnosti.

V celostátním kole bude udělena celá řada cen. Na celostátního vítěze čekají ceny v celkové hodnotě zhruba 1,1 milionu Kč. Kromě finančního daru od T-Mobile ve výši 150 tisíc Kč je to reklamní a PR kampaň v souhrnné hodnotě 315 tisíc Kč, podnikatelské, právní i účetní poradenství a věcné ceny od partnerů programu. Česká manažerská asociace vybere tři držitele Zvláštní ceny pro mladé talenty ve věku do 40 let, kteří dostanou možnost zúčastnit se mentoringového programu XY – Transfer, a načerpat tak zkušenosti od starších kolegů.

Speciální novinkou jubilejního desátého ročníku je Cena za technologické řešení. Její držitel bude vybrán ze všech projektů, které se v regionech umístily na 1. až 3 místě. Hlavním měřítkem pro úspěch bude účelnost, úrovně a kvality technologického řešení. Nově se letos bude udělovat Cena za odpovědné podnikání. Ten nejodpovědnější z regionálních projektů si odnese finanční odměnu 150 tisíc Kč a telekomunikační balíček.

Reklama