T-Mobile startuje soutěž o zlaté HTC One M8 za 80 tisíc

Reklama

Chcete vyhrát HTC One (M8) za jednu fotku? A co byste řekli na to, kdyby bylo plátováno osmnáctikarátovým zlatem? Právě o takový přístroj, jehož hodnota přesahuje 80 tisíc korun, dnes začínají hrát fanoušci Facebook stránky T-Mobilu.

Zlaté HTC je jediné svého druhu v České republice. Soutěží se o něj na Facebook stránce českého T-Mobilu, přičemž soutěž trvá tři týdny a je dvoukolová. V prvním kole, které začne v průběhu dneška, máte za úkol vyfotit sami sebe libovolným mobilním telefonem. Hodnotí se, zda na fotce selfie vypadáte jako hvězda či celebrita.

HTC_One_M8_gold

Druhý týden moderátorka pořadů o módě a herečka Lenka Vacvalová vybere 10 nejlepších snímků podle předem stanovených kritérií týkajících se zejména stylingu a oblečení. Třetí týden pak probíhá hlasování veřejnosti, zlatý HTC One (M8) získá autor fotografie s největším počtem lajků.

Pokud neradi soutěžíte, můžete alespoň využít slevu na HTC One M8 v klasickém provedení. Zákazníci, kteří od 2. června uzavřou či si prodlouží smlouvu na dva nebo tři roky na libovolný tarif prostřednictvím internetového obchodu operátora, budou mít možnost pořídit si zmíněný model o 2 000 Kč levněji, tedy za 14 499 Kč místo původních 16 499 Kč. V případě prodloužení smlouvy bude možné zakoupit telefon na splátky bez navýšení, při uzavření nové smlouvy se zlevněná cena hradí jednorázově.

Reklama