T-Mobile StreamOn: Hudba a videa bez omezení

Reklama

T-Mobile odstartoval od půlky listopadu balíček StreamOn, který za zaváděcí cenu 199 Kč měsíčně nabídne neomezené sledování videí a poslech hudby.

Balíček StreamOn si může aktivovat každý, kdo má v rámci svého tarifu k dispozici libovolný objem dat, nebo používá ke své předplacené kartě Twist některý z měsíčních datových balíčků. StreamOn stojí 199 Kč/měsíc, to je ovšem pouze zaváděcí cena. Pokud si ho aktivujete do konce ledna, platí pro vás jednou provždy tato cena, pokud to stihnete až v únoru, bude cena zvýšena na 249 Kč/měsíc.

Aktivace probíhá jednoduchým zasláním SMS ve znění STREAMON A na číslo 4603 nebo v samoobsluze Můj T-Mobile. Balíček platí pro majitele paušálů celé zúčtovací období, pro zákazníky s Twistem vždy 30 dní.

Balíček je koncipován tak, že nepočítá data stažená vybranými hudebními a video aplikacemi (pozor, ne weby) do limitu FUP. Data stahovaná těmito aplikacemi běží stejnými rychlostmi jako data příslušející k tarifu. To znamená plnou rychlostí, než se u tarifu vyčerpá FUP, a výrazně sníženou nebo nulovou, pokud už je FUP vyčerpán.

V současné době StreamOn podporuje tyto mobilní aplikace: HBO GO, YouTube, Apple Music, Deezer, Mobilní TV (T-Mobile), Stream.cz, Seznam Zprávy, Pohádky (Seznam.cz), Youradio, DVTV (provozuje Aktuálně.cz), Evropa 2, Frekvence 1, Tidal, Horizon Go, Digi2Go a dětské rádio Pigy. Nabídka není konečná, operátor bude seznam podporovaných aplikací dále rozšiřovat.

 

Reklama