T-Mobile TV se mění na Magenta TV

Reklama

T-Mobile TV při příležitosti sedmiletého výročí mění svůj název na MAGENTA TV. Zákazníkům v tuto chvíli přináší nejširší programový výběr na trhu i prémiový obsah.

Na český trh vstupovala T-Mobile TV v květnu roku 2016 s přibližně 130 kanály, nyní pod značkou MAGENTA TV přináší divákům téměř 170 kanálů, přičemž z toho je více než 60 % v HD kvalitě a některé již dokonce v rozlišení 4K.

MAGENTA TV se profiluje jako televize s obsahem skutečně pro každého a přináší divákům širokou škálu tematických kanálů. Mimo jiné například exkluzivní stanice CANAL+ Action a CANAL+ Sport s oblíbenou Premier League. V březnu MAGENTA TV zařadila do nabídky službu Voyo, která zahrnuje filmy, seriály i prémiový a originální obsah.

Pro všechny zákazníky je připravena prodloužená zkušební 14denní verze. Následně mohou pokračovat ve formě produktu Voyo start, které přináší pět Voyo titulů měsíčně v ceně služby MAGENTA TV, nebo přejít na plnou verzí služby Voyo bez omezení. Náhled obsahové nabídky Voyo lze procházet přímo v prostředí MAGENTA TV a přechody mezi oběma aplikacemi jsou naprosto plynulé a intuitivní.

Reklama