T-Mobile v létě: 30 GB dat, zmrzlina a brýle zdarma

Reklama

T-Mobile představil kompletní nabídku na letošní léto. Nese se zejména ve jménu dat zdarma, zkrátka ale nepřijdou ani milovníci zmrzliny.

Na zákazníky využívající tarify s datovými limity čeká celkem 30 GB dat zdarma, která si mohou aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile v červenci a srpnu, přičemž pokaždé obdrží 15 GB dat. Po aktivaci mohou data rovnou využívat a nemusí tak čekat, až vyčerpají limity ze svých tarifů.

O porci dat navíc nepřijdou ani majitelé předplacených karet, kteří si v rámci odměn za dobití 300 Kč a více mohou v aplikaci vybrat balíček 15 GB na 7 dní. Letní nabídka se vztahuje i na firemní zákazníky s Rámcovou smlouvou, kteří k nákupu balíčků Data Extra/Nastálo od 5 GB získají odměnu 5 GB/15 GB na 7 dní zdarma. Data přitom lze využít jak v ČR, tak v rámci EU, a zákazníci mohou nabídku aktivovat opakovaně.

Každý zákazník, který se na prodejně prokáže registrovanou aplikací Můj T-Mobile, si může vyzvednout stylové magentovo-černé sluneční brýle a osvěžující ovocné nanuky z Benešovské továrny na zmrzlinu ve dvou příchutích – černý rybíz, nebo višeň a jahoda.

Reklama