T-Mobile vydal již 200 tisíc SIM karet pro partnerská řešení

Reklama

Partnerská řešení T-Mobile využívají již 200 000 SIM karet se specializovanými M2M tarify. Jejich prostřednictvím jsou hlídána auta, chaty nebo prováděny mobilní platby. Takřka třetina z tohoto počtu přibyla v posledním roce.

T-Mobile takřka od samého začátku své existence podporuje nejrůznější partnerská řešení. Externí firmy vyvíjejí produkty, které ke své činnosti vyžadují datové přenosy či levné SMS , T-Mobile jim k tomu dodá SIM karty s výhodnějšími tarify. V současnosti je do Partnerského programu zapojeno 54 firem, které nabízejí více než 100 produktů a služeb, které využívají GSM/3G síť T-Mobile. Nabízejí celou řadu služeb od logistiky vozového parku, přes vzdálený/mobilní sběr dat, zabezpečení objektů, vozidel, lokalizační služby až po mobilní platby.

M2M tarify jsou určeny speciálně pro komunikaci mezi „stroji“ (z toho název M2M – machine to machine), například mezi vaším elektroměrem a serverem dodavatelské společnosti, který sbírá informace o aktuální spotřebě. Podrobné informace o nabídce tarifů najdete například na stránkách T-Mobilu.

Reklama