T-Mobile vydává aplikaci k olympiádě v Riu

Reklama

T-Mobile je partnerem Českého olympijského týmu. Ještě před srpnovou olympiádou v Rio de Janioeru vydává speciální aplikaci pro fanoušky a vyhlašuje zajímavé soutěže.

Olympiáda sice proběhne až v srpnu, T-Mobile jakožto partner olympijského týmu začíná makat už nyní. Pro začátek si můžete stáhnout aplikaci LOH 2016, i když zatím jen pro Android. Verze pro iOS se připravuje, o Windows Phone bohužel ani zmínka.

Zájemcům aplikace zprostředkuje kompletní soupisku sportovců českého týmu včetně nominací, exkluzivní rozhovory, články, podrobné zpravodajství z jednotlivých disciplín, aktuality přímo z olympiády, soutěže, videa, informace o členech národního týmu a další unikátní obsah ze zákulisí olympijského světa.

Nechybí soutěž Večeře se sportovcem o sedm večeří s opravdovými špičkami sportovního světa – stačí se jen přihlásit pomocí e-mailu nebo FB účtu a zájemce bude automaticky zařazen do hry. Každý měsíc se bude soutěžit o jednu večeři, výherce může vzít sebou jednu další osobu. Zajímavou soutěží je i Sportovec na drátě, exkluzivně pro zákazníky T-Mobile. V jejím rámci stačí
v aplikaci zaregistrovat své telefonní číslo a položit vybraným osobnostem otázku. Sportovci pak na nejzajímavější dotazy osobně telefonicky odpoví. Audiozáznamy rozhovorů budou pro ostatní fandy rovněž k dispozici v aplikaci.

Reklama