T-Mobile vyhlásil soutěž pro cloudové programátory

Reklama

Deutsche Telekom, majitel českého T-Mobilu, vyhlásil soutěž pro vývojáře aplikací. Podmínkou je využívání cloudových služeb a zaměření na firemní zákazníky. Ve hře je marketingová podpora, spolupráce s inkubátorem Hub Raum a přístup k zákazníkům Deutsche Telekomu.

Soutěž se jmenuje Galerie firemních aplikací  a je určena zejména začínajícím podnikatelům z Česka, Slovenska, Polska, Maďarska, Chorvatska a Rumunska. Podmínkou je využívání cloudových služeb a cílení na malé nebo střední podniky. Do nové soutěže se může přihlásit každý nezávislý vývojář od jednotlivců po začínající drobné podnikatele – stačí jen nahrát svůj nápad nebo projekt na webový portál www.galerieaplikaci.cz.

Tyto nápady budou následně hodnotit právě zástupci malých a středních firem, kteří se zaměří na jejich přínos pro podnikání. Vítěz bude vyhlášen v každé ze zapojených zemí, ten český dostane marketingovou kampaň v hodnotě 1 000 000 Kč a k tomu může svou aplikaci nabízet zákazníkům T-Mobilu. Mezinárodní vítěz získá prostor v nabídce Deutsche Telekomu a jeho aplikace se tak dostane až k 1,3 milionu firemních zákazníků.

Existuje také speciální kategorie pro start-upisty. Její vítěz se pak stane partnerem Deutsche Telekomu ve všech šesti zapojených zemí a prostřednictvím inkubátoru Hub Raum umístěného v Krakově dostane podporu ve výši 80 000 eur. Zároveň s ní přichází i pozvání na speciální akci „Noc začínajících podnikatelů” výzkumného pracoviště Deutsche Telekomu (T-Labs). Jde o hlavní událost v oblasti nových podnikatelských projektů s vlastní prostorem pro prezentaci ve veletržním stánku v Berlíně.

 

Reklama