T-Mobile vyhlašuje devátý ročník podnikatelské souutěže Rozjezdy

Reklama

Již podeváté podpoří T-Mobile rozvoj podnikání v Česku. Vítězové soutěže Rozjezdy si rozdělí zajímavé ceny, všichni účastníci ale mohou pilovat svůj podnikatelský plán v diskuzích s porotou, kolegy i na řadě seminářů.

T-Mobile Rozjezdy mají za sebou osm ročníků. Za tu dobu se na jejich webových stránkách registrovalo přes 25 480 zájemců a facebooková stránka projektu má téměř 6 000 fanoušků. Celodenních seminářů, kterých bylo přibližně 91, se účastnilo přes 4 600 začínajících podnikatelů. V soutěžích porota vyhodnotila 3 500 přihlášených projektů, z nichž vzešlo 421 vítězů. A ti vyhráli ceny v celkové výši téměř 39 milionů korun.

V letošním ročníku se hraje o ceny za téměř 3,5 milionu korun, které zahrnují finanční dotace na rozjezd, telekomunikačních a konzultačních služeb a věcných cen. Do soutěže se mohou přihlásit všichni, kteří plánují podnikat, anebo již podnikají. Rozhodující je pouze doba, po kterou zájemce podniká s přihlašovaným nápadem – ta nesmí být delší 12 měsíců. IČO může mít soutěžící po delší dobu.

Celostátní vítěz získá 200 000 Kč v hotovosti, reklamní a PR kampaň v hodnotě 285 tisíc Kč a poradenství a věcné ceny za necelých 400 tisíc. Novinkou v letošním ročníku je Zvláštní cena České manažerské asociace pro mladé talenty. Asociace vybere z regionálních vítězů na 1. – 3. místě tři vítěze do 35 let, kteří dostanou možnost zúčastnit se mentoringového programu XY – Transfer, a načerpat tak zkušenosti od starších kolegů.

Reklama