T-Mobile vylepšuje internet bez drátu

Reklama

T-Mobile přichází s novým tarifem Internet bez drátu, který je vylepšenou verzí dřívějšího tarifu Pevný internet bez drátu. K této změně přísluší i reklamní kampaň.

Asi nejzajímavější změna je zvýšení maximální dostupné rychlosti z 8 Mb/s na 20 Mb/s. Uvedená rychlost se týká stahování, nahrávání je omezeno 5 Mb/s. Měsíčně pak můžete přenést 30 GB dat, přičemž surfování, e-mailové služby a Facebook lze využívat bez omezení rychlosti po překročení limitu.

Internet bez drátu navíc můžete využívat i na cestách, není vázaný na jedno místo jako dřívější Pevný internet bez drátu. Podle toho, kde se zrovna nacházíte, využije Internet bez drátu síť 3G nebo LTE.

Cena přitom zůstala stejná, měsíčně zaplatíte 399 Kč. Modem Huawei  E5180 bude možné od 1. května do 30. června 2015 zakoupit za dotovanou cenu 2301 Kč (případně na splátky: 1 Kč na místě a poté 23 měsíčních splátek po 100 Kč) při uzavření smlouvy na dva roky. Jinak platí stávající cena 3 451 Kč. Modem se na jedné straně připojí k mobilní síti 3G nebo LTE, na druhé straně vytváří Wi-Fi síť až pro 32 zařízení.

Příjemnou novinkou je také třicetidenní záruka spokojenosti – pokud klient nebude se službou spokojen, může do 30 dnů od aktivace tarifu smlouvu zrušit a modem vrátit (při splnění podmínek záruky spokojenosti).

Reklama