T-Mobile vylepšuje vánoční nabídku

Reklama

Vánoční nabídka T-Mobilu je v prosinci ještě o něco málo lepší než v listopadu. Podívejte se na kompletní shrnutí.

V prosincové nabídce jsou dva smartphony Samsung, ke kterým dostanete druhý mobil za korunu. Jedná se o Samsung A50 (za 8 998 Kč), k němuž si můžete za 1 Kč pořídit Samsung A20e (standardní cena 5 001 Kč). Stejně tak k Samsungu Galaxy S10e za 16 998 Kč získáte za 1 Kč Samsung A40 (standardně za 6 499 Kč).

Pro fanoušky značky Apple připravil T-Mobile speciální nadílku. K iPhone 11 64 GB v černé nebo bílé barvě mohou získat za jednu korunu bezdrátová sluchátka AirPods (standardní cena 4 999 Kč). Za stejnou cenu dostanou zákazníci AirPods také k iPhone 11 Pro 64 GB v šedé barvě. Jedinou podmínkou je uzavření nebo prodloužení smlouvy na mobilní tarif s měsíční útratou alespoň 1 000 Kč. Nabídka platí pro prvních 500 zákazníků.

Samsung A20e lze navíc získat samostatně s mimořádnou slevou 1 000 Kč. K ní se samozřejmě připočítávají všechny dotace podle výše používaného tarifu. V průběhu prosince by pak měly přibýt další zlevněné smartphony.

V aplikaci Můj T-Mobile najdete každý den od 1. do 24. prosince adventní dárek. Jedná se jednak o produkty a služby T-Mobilu, jednak o různé sportovní a kulturní aktivity, zážitky nebo on-line obsah.

Majitelé předplacené karty Twist si mohou každý den vyzvednout bezplatný datový balíček s FUP 100 MB. Kromě toho je k dispozici roční balíček dat s 12 GB (1 GB měsíčně) za 499 Kč. Měsíční balíček s 10 GB dat stojí 449 Kč namísto dřívějších 599 Kč, a to až do doby, než si ho deaktivujete.

I v prosinci zůstává v platnosti televizní vánoční nadílka. Na zákazníky čeká nový 55palcový UHD televizor Philips za zvýhodněnou cenu, i když zásoby rychle ubývají, možnost aktivovat si balíček tří kanálů „HBO základ“ na dva měsíce zdarma. Od 15. listopadu do 10. ledna navíc dostávají diváci prémiový obsah zdarma – dokumentární kanál BBC Earth a to nejlepší z britské Premier League, španělské La Liga, německé Bundesligy či italské Serie A na Premier Sport HD, DIGI Sport 1 HD a DIGI Sport 2 HD.

Reklama