T-Mobile začne prodávat Galaxy S5 se slevou a soutěží

Reklama

T-Mobile začne zítra prodávat Samsung Galaxy S5. Jelikož si od tohoto modelu hodně slibuje, přidává u příležitosti zahájení prodeje soutěž o pět telefonů včetně hodinek a také zajímavou slevu pro tři stovky nejrychlejších zájemců.

Samsung Galaxy S5 se začne u T-Mobilu prodávat v pátek 11. dubna 2014. Pokud chcete tento skvost vyhrát, sledujte webové stránky www.dostanespetku.cz. Ve 13.00 se tam začnou objevovat další a další indicie, podle kterých můžete ulovit Toho, jenž nese telefon.

Pět statečných chodců se bude pohybovat v pěti velkých městech České republiky – v Praze, Brně, Ostravě, Českých Budějovicích a Plzni. Poznáte je podle toho, že mají jednu tkaničku růžovou, další nápovědy ale musíte hledat na výše zmíněném webu. Kdo nosiče telefonu najde jako první, získá nejen Samsung Galaxy S5 zdarma, ale také náramek Samsung Galaxy Gear Fit.

Samsung G900 GALAXY S5 lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Pokud neradi soutěžíte, získejte Samsung se slevou. Pro prvních 300 lidí ochotných uzavřít smlouvu na dva nebo tři roky je připravená sleva ve výši 5 000 Kč. Za telefon tak zaplatí pouhých 13 499 Kč. Samsung Galaxy S5 se slevou bude k dispozici v prodejnách T-Mobile v Praze na Národní třídě, v Brně na náměstí Svobody, v Ostravě v OC Nová Karolína, v Plzni v OC Borské pole a v Českých Budějovicích v Igy Centru. Mezi tyto obchody se rozdělí 200 ks, dalších 100 pak bude k dispozici v internetovém obchodě operátora.

Reklama