T-Mobile zlevňuje data v roamingu mimo EU

Reklama

I když v Evropské unii jsou ceny za roaming regulací stlačeny na domácí výši, mimo EU si operátoři mohou diktovat. T-Mobile nyní připravil levnější datové balíčky právě pro mimoevropské země.

T-Mobile nyní dělí země do čtyř zón. V první jsou země Evropské unie, kde platí přísné regulace a veškeré ceny jsou stejné jako máte doba. Druhá zóna zahrnuje 40 nejoblíbenějších zemí mimo Evropskou unii, například Švýcarsko, Spojené arabské emiráty, Bosna a Hercegovina, Egypt, USA, Turecko, Vietnam či Rusko.

Třetí zóna zahrnuje dvacítku dalších zemí, které pokrývají už skoro celý svět. Jenom v několika zemích, kde je mobilní internet extrémně drahý, T-Mobile nenabízí balíčky, ale účtuje po megabajtech. Sem patří například Angola, Maledivy, Etiopie nebo Seychely.

Datové balíčky ve druhé zóně (40 nejoblíbenějších zemí mimo EU) se zlevnily až o 76 %. Balíčky v dalších 20 oblíbených zemích pak klesly až o 92 %. Podívejte se na kompletní ceník.

FUP Cena pro 40 nejoblíbenějších zemí Cena pro dalších 20 zemí
50 MB 799 Kč
100 MB 199 Kč 1 399 Kč
200 MB 2 399 Kč
250 MB 399 Kč
500 MB 699 Kč

Balíčky budou k dispozici od 25. června. Po připojení k internetu se vám na mobilu zobrazí stránka s kompletní nabídkou. Otevření stránky je zdarma, a dokud si jednu z možností nevyberete, mobil se k internetu v zahraničí nepřipojí.

Reklama