T-Mobile zlevňuje všechny Huawei o 2 000 Kč

Reklama

T-Mobile v únoru snižuje ceny všech telefonů Huawei o 2 000 Kč. Navíc k nim přidává bezplatná data na tři měsíce a možnost mobil bez udání důvodů do 30 dnů vrátit.

Operátor chce podpořit rozmach LTE telefonů. Proto na celý únor snižuje cenu všech telefonů Huawei o 2 000 Kč. Zlevnění o 2 000 Kč se bude týkat celkem 13 modelů telefonů Huawei zakoupených u operátora v období od 1. do 28. února 2017 spolu s uzavřením, nebo prodloužením smlouvy na 24 měsíců.

Nejlevnějším LTE telefonem v nabídce T-Mobile se díky slevě stane Huawei Y5 II, který si zákazníci budou moci pořídit buď jednorázově za 1 190 Kč, nebo na splátky bez navýšení už od 50 Kč měsíčně. K přístroji zákazník dostane 10 GB dat měsíčně na dobu tří měsíců.

Pokud zákazník nebude s vybraným telefonem spokojen, operátor mu umožní bezplatnou výměnu za jiný model do 30 dnů od zakoupení. Sleva se týká rezidenčních zákazníků a živnostníků, data zdarma jen rezidenčních zákazníků. V březnu T-Mobile plánuje podobnou akci s jinou značkou telefonů.

Reklama