T-Mobile znovusjednocuje Československo. Zatím jen ředitelsky

Reklama

Milan Vašina, generální ředitel českého T-Mobile, se od ledna vrací na Slovensko. Bude tam řídit slovenskou pobočku téhož operátora, zachová si ale funkci i v českém T-Mobilu.

Pro Milana Vašinu není Slovensko nijak neznámé. Než nastoupil na kapitánský můstek českého T-Mobilu, šéfoval slovenskému T-Mobilu. Abychom byli přesní, nejdřív se zabýval marketingovou komunikací slovenského EuroTelu, a to od roku 2002. Od roku 2005 se přitom EuroTel postupně rebrandoval na slovenský T-Mobile.

Milan_Vasina_T

Od března 2007 stál Vašina u kormidla (již) T-Mobilu, který řídil až do roku 2010. za tu dobu se mu povedl ještě jeden rebranding doplněný fúzí s pevnolinkovým Slovak Telekomem. Výsledného operátora opustil v roce 2011, kdy byl přeložen za kormidlo sesterské české společnosti.

Od 1. ledna 2016 má ale opět jistý vliv na Slovensku. Stává se opět generálním ředitelem Slovak Telekomu, při tom mu ale zůstává pozice generálního ředitele českého T-Mobilu. Miroslav Majoroš, bývalý předseda představenstva a generální ředitel skupiny Slovak Telekom odchází z pozice generálního ředitele k 31. 12. 2015, aby převzal vedení společnosti Telekom Romania

Reklama