T-Mobile zrekonstruoval svůj Datashowroom

Reklama

Pokud budete chtít vidět některé pokročilejší služby T-Mobilu naživo, zajeďte si do pražských Roztyl. Ve veřejně přístupné části sídla společnosti totiž provozuje nově zrekonstruovaný Datashowroom, jakousi prodejnu pro náročné zákazníky.

T-Mobile Datashowroom vznikl v roce 2003 v Praze a v Ostravě. Základní myšlenkou bylo ukázat nejen firemním zákazníkům služby „naživo“. V Datashowroomu si mohou návštěvníci prohlédnout a „osahat“ většinu produktů T-Mobile. Kromě telefonů a zařízení sloužících k připojení k internetu, nechybí ani živé předvedení komplexnějších služeb. Ať už se jedná o ProfiNet, satelitní televizi, ADSL, Hlasovou linku Premium, aplikace pro hromadné rozesílání zpráv, barevná volání, partnerská řešení, aplikace pro chytré telefony a již brzy přibudou také ICT služby a cloud computing.

V letošním roce chce T-Mobile rozšířit nabídku prezentací také o základy používání pokročilých funkcí chytrých telefonů nebo naopak základy práce s telefony pro seniory. Datashowroom je přístupný všem zákazníkům, nachází se hned vedle značkové prodejny v roztylském sídle T-Mobilu. Na některé akce se musíte předem registrovat na stránkách www.datashowroom.cz, kde také najdete přehled všech služeb a řadu dalších informací.

Reklama