T-Mobile+Kryštof=VSL

Reklama

T-Mobile i nadále spolupracuje s oblíbenou kapelou Kryštof. Ve svých prodejnách bude distribuovat jejich CD, vlastním zákazníkům nabízí nejrůznější slevy a VIP nabídky.

V červnu začne T-Mobile ve všech svých prodejnách nabízet CD kapely Kryštof, které se jmenuje Srdcebeat. Zákazníci operátora získají přibližně 20% slevu, přesněji řečeno zaplatí o 80 Kč méně. K tomu navíc dostanou trsátko podepsané Richardem Krajčem.

To ale ještě není všechno, jak říkala německá hvězda teleshopingu.

V souvislosti s partnerstvím se skupinou Kryštof připravil T-Mobile pro své zákazníky i další výhody. Na stránkách t-mobile.cz/hudba budou v dohledné době vyhlášeny soutěže o vstupenky na dva neveřejné koncerty 12. 6. v Ostravě a 16. 6. v Praze, kde kapela exkluzivně přehraje své nové CD (vstupenky nebude možné zakoupit v běžném prodeji, pouze je vyhrát u partnerů turné Kryštof Srdcebeat Tour 2015). Soutěž o lístky na vystoupení v Ostravě začíná 28. 5., o lístky na pražský koncert se začne soutěžit 2. 6.

Zákazníci T-Mobilu si mohou již od začátku dubna pořídit vstupenky na Kryštof Srdcebeat Tour 2015 s 10% slevou – na portále www.nasimproradost.cz stačí zadat své mobilní telefonní číslo a slevový kód, který dorazí v SMS, následně uplatnit při koupi na stránkách www.ticketsforpeople.cz. Stejným způsobem mohou získat také 15% slevu na celofestivalovou vstupenku na hudební událost Rock for People, jíž se T-Mobile letos zúčastní jako partner již poosmé.

Reklama