Tablety v nabídce O2

Reklama

V nabídce O2 aktuálně najdete trojici tabletů. Obrovskou výhodou koupě u operátora je možnost získat zajímavou slevu, pokud využíváte některý z tarifů (a to asi využíváte), dále snadnost případné reklamace a fakt, že si operátor výrobce důkladně prověřuje, což značně minimalizuje vaše riziko.

Samsung Galaxy Tab 2 7.0

Samsung_Galaxy_Tab_2_7

Pokud vám desetipalcové tablety přijdou příliš velké a drahé, uvažujte o modelu Samsung Galaxy Tab 2 7.0. Jeho displej je pouze sedmipalcový, což na jednu stranu dostačuje k pohodlnému prohlížení webových stránek či videí, na druhou stranu může být v pohodě umístěn do větší kapsy. Výbavou se jedná o tablet s dvoujádrovým procesorem, Androidem, podporou paměťových karet (kdyby vám nestačila vnitřní paměť 8 GB), podporou HSPA+ (až 21 Mb/s) a samozřejmě také Wi-Fi.

Cena: 1-5 995 Kč

Samsung Galaxy Tab GT-P3100TSEXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy Tab 2 10.1

Samsung Galaxy Tab 2 101

Mezi oblíbené tablety patří již několik let přístroje Galaxy Tab jihokorejské firmy Samsung. Nejinak je tomu u modelu 2 10.1, kde druhé číslo označuje úhlopříčku displeje. I při větších fyzických rozměrech zůstalo zachováno rozlišení 1 280 × 800 bodů. Fotoaparát je v tomto případě 3Mpx, pro ukládání dat je k dispozici 16 GB paměti RAM a slot pro paměťové karty microSD. I Samsung Galaxy Tab 2 10.1 podporuje vedle Wi-Fi také mobilní datové přenosy.

Cena: 6 195-10 995 Kč
Aktuální cena Samsung Galaxy Tab GT-P5100TSAXEZ v českých e-shopech: (Zdroj: Heureka.cz, )

Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung Galaxy Note 101

Tablet s rozměry 262 × 180 × 9 mm a hmotností 600 g se může pyšnit desetipalcovým displejem (pozor, prodávají se i Galaxy Note s menším displejem). Operační systém Android byl doplněn 8Mpx fotoaparátem a pamětí o kapacitě 16 GB. Samozřejmostí je dále podpora Wi-Fi i datových služeb mobilních operátorů, Samsung Galaxy Note je vybaven perem stylus, které poslouží k přesnějšímu ovládání nebo ručnímu psaní poznámek.

Cena: 9 395-14 395 Kč

Samsung Galaxy Note GT-N8000EAAXEZ lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama

Tablety v nabídce O2

Reklama

V nabídce O2 aktuálně najdete trojici tabletů. Obrovskou výhodou koupě u operátora je možnost získat zajímavou slevu, pokud využíváte některý z tarifů (a to asi využíváte), dále snadnost případné reklamace a fakt, že si operátor výrobce důkladně prověřuje, což značně minimalizuje vaše riziko. (Pokračování textu…)

Reklama