tag4pet: chytrá NFC známka pro vaše mazlíčky v akci

Reklama

Pro majitele koček, pejsků a dalších zvířat jsou k prodeji nové NFC známky, které mohou nahradit klasické čipování. Informace z profilu zvířete může přečíst i zvěrolékař.

tag4pet_big_1

Tag4pet jsou ve skutečnosti malé známky zalité v plastu, které obsahují NFC čip a potisk s QR kódem. Známky mohou nosit zvířata na obojcích, postrojích a všude, kde budou držet. Všechny informace najdete na webu http://tag4pet.com/, odkud jsme známku obdrželi k testování.

tag4pet_6

U každé známky lze uložit profil zvířete se všemi informace a fotkou, taktéž nezbytné kontakty na majitele a známé. Údaje z profilu pak ve spojení s veterináři upozorní na včasné vakcinace apod. Př nalezení zvířete s touto známkou stačí naskenovat buď QR kód, nebo NFC čip podporovaným telefonem a budete přesměrováni aktivním odkazem na profil zvířete na internetu. Na samtoné známce není uloženo vůbec nic.

tag4pet_5tag4pet_4

Známka se musí nejprve zaregistrovat na webu http://qrcity.cz/tag4pet se zadáním kódu z kuponu u známky. Provoz služby QR city a služby se známkami nestojí nic, pouze platíte jednorázově pořízení. Známky se liší velikostí a provedením, vyberete za cenu 349 Kč nebo 399 Kč. Na doprovodných fotkách vidíte, jak známka psovi sluší…

tag4pet_3tag4pet_2

Reklama