Také T-Mobile chystá mobilní televizi

Reklama

V průběhu listopadu 2014 spustí T-Mobile službu digitální televize do mobilu. Mobilní T-Mobile TV, jak se služba jmenuje, umožní přístup k televiznímu vysílání odkudkoliv a kdykoliv.

K dispozici bude pro prvních 10 000 zákazníků, kteří již využívají některý z aktuálních tarifů s paušálním poplatkem. Tato mobilní aplikace podporuje zařízení s operačním systémem iOS a Android.

Co od Mobilní T-Mobile TV čekat? Digitální televize umožní sledovat vysílání přímo ve vašem mobilním zařízení, a to živě nebo jako záznam o 48 hodin zpětně. Uchování nahraných pořadů je možné po dobu sedmi dnů. Služba zároveň umožňuje pozastavení přehrávání, nahrávání na centrální úložiště, programového průvodce nebo rodičovský zámek. Dále je k dispozici i videotéka, která se v pozdějším provozu a s nabídkou programů bude rozšiřovat.

Pro pilotní provoz je k dispozici 10 vybraných kanálů, a to prostřednictvím datových přenosů, Wi-Fi nebo jiných typů připojení i mimo síť T-Mobile. Každý uživatelský účet bude moci používat službu na dvou zařízeních (např. mobilní telefon a tablet).

Reklama