Také Vodafone bude mít virtuála pro virtuály, DH Telecom

Reklama

Vodafone připravuje spolupráci s dalším virtuálním operátorem. DH Telecom bude nabízet své telekomunikační služby jak koncovým zákazníkům, tak případně dalším virtuálním operátorům. Jako virtuál virtuálů funguje např. i GTS v síti T-Mobile.

V průběhu léta začne nabízet své služby DH Telecom, virtuální operátor, který využívá infrastrukturu sítě Vodafone. Konkrétní nabídku zatím neznáme, v tiskové zprávě je tajnosnubně uvedeno „Díky svým technologiím a inovativním přístupům vytvoří DH Telecom nový trh pro předplacené velkoobchodní mobilní služby, speciálně zaměřené na menšinové trhy v České republice.“

Již v průběhu léta nabídne své služby formou velkoobchodní nabídky dalším virtuálním operátorům. Slibuje rychlé jednání, již do několika týdnů od podpisu smlouvy má mít nový virtuál „v síti“ DH Telecomu k dispozici vlastní SIM karty. Virtuálové fungující pod hlavičkou DH Telecomu budou moci poskytovat předplacené i paušální služby. Služby pro koncové zákazníky pak DH Telecom hodlá nabízet od září.

Reklama