Také Vodafone odměňuje za dobití, získejte volání a SMS zdarma

Reklama

Pokud patříte mezi majitele předplacené karty Vodafone, můžete nyní získat odměnu za každé dobití. Přesná podoba odměny se liší podle částky, kterou na svou kartu dobijete. Pozor, odměnu dostanete, jen pokud dobijete online.

Odměnu za dobití tedy získá každý, kdo dobije svou předplacenou kartu online (pro připomenutí – adresa je dobijeni.vodafone.cz) nebo prostřednictvím Internetové samoobsluhy. To je ale pouze jedna z podmínek, druhá se týká výše dobíjené částky.

Pokud dobijete alespoň 200 Kč (řeč je o intervalu 200-399 Kč), získáte následující tři dny SMS do sítě Vodafone zdarma. Pokud výše vašeho dobití překročí magickou hranici 399 Kč (400 Kč a víc), dostanete k tomu také tři dny volání do sítě Vodafone zdarma. Výhoda je aktivována během několika minut po dobití, její platnost skončí večer třetího dne (operátor uvádí časový interval 21.00-23.59).

Podobnou výhodu má i T-Mobile pod názvem Našim za dobití (blíže viz samostatný článek), kde si můžete vybírat mezi nočním voláním zdarma, poloviční slevou na SMS nebo internetem v mobilu zdarma. Velmi propracovaný systém odměn má také O2, podrobnosti najdete na stránkách www.odmenazadobiti.cz.

Reklama