Tarif O2 Na!Dlouho nově bez povinného dobíjení

Reklama

O2 od 15. února ruší povinné dvěstěkorunové dobíjení u předplacenkového tarifu O2 Na!Dlouho. Ten umožňuje volání do sítě O2 po první minutě zdarma, při volání do ostatních se platí 6 Kč/min. Výhoda platí pro nové i stávající zákazníky, ti si ji ale musí aktivovat.

Tarif O2 Na!Dlouho nabízí volání za 6 Kč/min. U hovorů do O2 je ale účtována pouze první minuta, zbytek hovoru je pak zdarma. Délka hovoru je omezena nastavením sítě, většinou je z bezpečnostních důvodů přerušen po 60 minutách. Odeslání textové zprávy vás vyjde na 2 Kč.

Až dosud bylo nutno pro získání uvedené výhody (volání do O2 za cenu jedné minuty) podmíněno dobitím alespoň dvěma stokorunami měsíčně. Nově O2 tuto podmínku ruší. Každý, kdo si koupí předplacenou kartu s tarifem O2 Na!Dlouho po 15. únoru, bude již této nutnosti zbaven.

Stávající zákazníci s jiným tarifem si budou moci aktivovat tarif O2 Na!Dlouho zasláním SMS ve tvaru TARIF NADLOUHO na číslo 999 111. Na tarif Na!Dlouho s trvalou výhodou volání v síti O2 za 0,- Kč po první minutě mohou přejít i stávající zákazníci tarifu O2 Na!Dlouho, kteří si kartu pořídili před 15. únorem. O výhodu mohou požádat prostřednictvím internetových stránek www.odmenazadobiti.cz v sekci Můj profil/Moje výhody.

Bližší informace o O2 Na!Dlouho najdete v našem Katalogu operátorů, podívejte se také na srovnání předplacenek O2 s nabídkou virtuálního operátora Blesk mobil.

Reklama