Taxíky SK & CZ: kterým kočárem za zábavou? [aplikace]

Reklama

Je konec s máváním na taxíky na ulici. Díky této bezplatné aplikaci si snadno najdete a zavoláte nejbližšího, ať už se nacházíte kdekoliv v ČR nebo SR. 

Aplikace Taxíky SK & CZ je ke stažení zdarma pro Windows Phone 7.5 a 8. Přehledné prostředí aplikace nabízí jasný rozcestník, který vás různými způsoby navede k zavolání taxíku.

TaxikySKCZ_2TaxikySKCZ_5TaxikySKCZ_3TaxikySKCZ_4

Aplikace obsahuje databázi ČR a SR taxislužeb v různých městech. Nemusíte tedy ukládat čísla taxi do mobilu nebo sbírat vizitky, takhle je jednoduše najdete v seznamu podle krajů a měst. Tam jsou ještě řazeny dle abecedy, doplněny o kontaktní informace včetně platebních možností. Z aplikace je lze jednoduše rovnou zavolat nebo uložit k oblíbeným pro pozdější využití.

TaxikySKCZ_8TaxikySKCZ_9

Je škoda, že v sekci oblíbených taxi se již neřadí podle měst, protože podle názvu firmy to většinou není jasné, odkud taxi pochází. Také v detailu taxislužby chybí aktuální ceník, to už si musíte zjistit během objednávky.

TaxikySKCZ_10TaxikySKCZ_7TaxikySKCZ_6

Tlačítko Rychlá volba umí nabídnout kontakt na nejbližší taxislužbu, bráno podle kontaktního sídla a polohy vašeho mobilu. Na mapě si můžete zvolit perimetr 0,5 – 2 km, v němž se mají taxíky vyhledávat, jsou vidět jasně označeny čísly a opět je lze jednoduše kontaktovat. Aplikace je přínosná především v podobě databáze taxislužeb různých měst, je tedy ideální pro cestovatele a turisty. Hledání na mapě je pak zajímavým doplňkem!

 

Reklama