Tchibo v mobilu: a kde je káva? [aplikace]

Reklama

Populární obchod Tchibo nachystal mobilní verzi e-shopu a navíc aplikaci pro Android a iOS. Můžete pohodlně nakupovat z mobilu akční zboží, ovšem přístroje na přípravu kávy a kapsle budete hledat marně.

Aplikace Tchibo je ke stažení zdarma pro iOS a Android. Jiné systémy mají možnost navštívit v prohlížeči web www.tchibo.cz/m, kde lze stejně dobře objednávat. První nákup přes aplikaci má poštovné zdarma.

Tchibo_4Tchibo_3

Aplikace obsahuje seznam obchodů Tchibo, výpis akcí, přihlásíte se tu ke své kartě TchiboCard. Jednoduše si zobrazíte aktuální slevněné zboží a nebo využijete čtečku QR kódů (čtení QR z letáků Tchibo). Zboží se jednoduše přidává do nákupního košíku, pokud máte registraci, nemusíte vyplňovat dodací údaje.

Tchibo_1Tchibo_2

Za pozornost stojí intuitivní prostředí a plynulý chod. To samé platí pro mobilní verzi webových stránek. Líbivá grafika je známá třeba z newsletterů Tchibo, takže budete jako doma. Produkty se dají poklepáním přiblížit a lépe prohlédnout.

I podle reakcí jiných uživatelů by bylo dobré přidat možnost objednávání kapslí s kávou a sortiment bude hned zajímavější. Další informace na webu www.tchibovmobilu.cz.

Reklama