Telefónica otevřela druhé Experience Centre, tentokrát v Brně

Reklama

V dubnu otevřelo O2 v Praze své první Experience Centre, jakousi značkovou prodejnu, kde si můžete vyzkoušet (a samozřejmě pořídit) nejnovější technologie. Nyní se přidává další prodejna tohoto typu, pro změnu v brněnské Galerii Vaňkovka.

O otevření pražského centra jsme vás informovali v tomto článku. Začátkem listopadu bylo otevřeno druhé centrum, které se nachází v Brně v obchodním centru Galerie Vaňkovka. Operátor tento typ prodejen používá k předvádění nejnovějších telefonů, tabletů a hlavně služeb.

Brněnské centrum nebude výjimkou, již nyní je tam koutek nazvaný Chytrá domácnost, kde si můžete vyzkoušet propojení mobilu s počítačem či televizí, tu můžete z mobilu klidně i ovládat. Připomínám, že pražská prodejna Experience Centre je pokryta sítí LTE, tak třeba se dočkají i brněnští fanoušci.

O2 upozorňuje na zajímavý design, jehož autorem je Lukáš Vondráček ze společnosti Stavoconzult Praha. Vychází z konceptu vody v tekutém či pevném skupenství. Důraz je kladen na precizní linie, ostré úhly, účelovou a funkční ergonomii. Novinkou je barevná kombinace – a to lesklá bílá a modročerná barva.

Celý prostor působí výrazně jednodušším, vzdušným a harmonickým dojmem. Prodejna má také nový systém značení. Tento design prý bude Telefónica dále aplikovat nejen u nových prodejen, ale postupně i u prodejen současných.

Pokud s návštěvou nové prodejny váháte, tak svou váhavost zkuste překonat. Od 7. listopadu do 13. listopadu totiž navíc noví zákazníci, kteří si v brněnském O2 Experience Centre pořídí nový hlasový tarif řady O2 Chytrý Neon, získají jako dárek poukázku ve výši 500 Kč na nákup do Galerie Vaňkovka.

Reklama