Telefony s největší interní pamětí

Reklama

Moderní smartphony poslední dobou hodně zapomínají na podporu paměťových karet a uživatelé jsou tak odkázání pouze na hodnotu interní paměti. Které telefony vám jí mohou nabídnout nejvíce? Podívejte se na náš výběr. 

Apple iPhone 4S

Apple iPhone 4S se prodává v různých velikostech interní paměti, nás tentokrát zajímá ta největší, což je 64 GB. Tady už nám nevadí, že chybí paměťová karta. Kromě mimořádně velké paměti se telefon může pochlubit také velice jemným displejem. Displej je ale nejenom velice jemný, má také skvělé pozorovací úhly. Už od verze 3GS je ale Apple kritizovaný, že úhlopříčka 3,5“ není nic extra. Vždyť podobnou velikost mají i telefony doslova za pár tisícovek. Hodně jsme tedy zvědaví, kam se s velikostí posune nová verze iPhonu. Model 4S se ale také může chlubit i skvělými multimediálními vlastnostmi a má třeba dvoujádrový procesor. Tím hlavním je ale stejně obchod s aplikacemi, který dokáže vyřešit většinu problémů, které byste s telefonem mohli mít.

Apple iPhone 4S 64GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Samsung Galaxy S III

Klíčový model Samsungu pro letošní rok nabízí ohromný hardwarový výkon, obrovský displej a řadu povedených vylepšení pro operační systém Android. Problém byste mohli mít především s jeho velikostí a prozatím také velmi vysokou cenou. Když ale žádáte to nejvybavenější, musíte si prostě připlatit. Stejně jako iPhone seženete i tento telefon ve více verzích paměti, maximum je 64 GB. Oproti konkurentům má navíc Samsung výhodu, že ještě podporuje paměťové karty. Do žádného jiného telefonu tak nedostanete více dat! V obchodech se snad objeví co nejdříve, zatím vezměte zavděk alespoň 32 GB.

Samsung i9300 Galaxy S III 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Sony Xperia S

Sony Xperia S je současnou vlajkovou lodí tohoto staronového výrobce. Telefon má velký displej s HD rozlišením, výbavu doplňuje dvoujádrový procesor 1 GB RAM. Velká je i hodnota interní paměti, už ji ale nerozšíříte paměťovými kartami. Impozantně zní informace o multimediálních schopnostech tohoto přístroje. Jako jeden z mála mobilů totiž kombinuje 12Mpx fotoaparát s fullHD videem. Telefonu navíc nechybí microHDMI konektor pro snadnější propojení s televizí. U nedávno uvedeného mobilu trochu zamrzí starší verze operačního systému Android, také konstrukce a ovládání mohly být o kousek lepší. Více si přečtěte v naší recenzi.

Sony Xperia S lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

HTC One X

HTC One X představuje mobilní budoucnost, ve které se jen velmi špatně hledají slabá místa ve výbavě. Někomu by se snad nemuselo líbit „jen“ 32 GB interní paměti bez podpory karet nebo nutnost používat microSIM. I s touto kapacitou ale telefon zapadne do našeho dnešního přehledu. Veškeré další připomínky HTC umlčí čtyřjádrovým procesorem, obřím 4,7“ IPS displejem, podporou HD videa či 8Mpx fotoaparátem. Samozřejmostí je poslední verze operačního systému Android, podpora HDMI či NFC. Za zmínku určitě stojí i velmi přijatelné rozměry s tloušťkou pouhých 8,9 mm a hmotností 130 g. Od nákupu by tak prozatím mohla odrazovat jen vyšší cena. Recenzi najdete zde.

HTC One X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Apple iPhone 4

Budeme-li předpokládat, že Apple v září představí novou generaci iPhonu, bude se verze 4 doprodávat a určitě také zlevní. A rozhodně to nebude špatná koupě. Telefon má 3,5“ s vynikajícím rozlišením 960 × 640 bodů. Smířit se budete muset s 1GHz procesorem, ale kromě několika náročnějších her by vám to nemělo vadit. I tento mobil si můžete koupit i s menší kapacitou paměti, paměťové karty u iPhonů neočekávejte. Apple naopak hodně zapracoval na kvalitě fotoaparátu, 5 Mpx snímač už zvládá pořizovat velmi povedené snímky.

Apple iPhone 4 32GB lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Reklama