Templářská vína: vyberte si víno podle chuti (recenze aplikace)

Reklama

Taky býváte při výběru vína v obchodě občas bezradní, která z těch stovek lahví by vám mohla zachutnat? S touto aplikací se dobře vyznáte alespoň v nabídce jedné značky, a sice Templářských sklepů Čejkovice.

Pro pořádek nejprve uveďme plný název tohoto programu: Teplářská vína – Templářské sklepy Čejkovice. Lahve této značky jsou v nabídce ostatních vín docela dobře rozpoznatelné, s touto aplikací ale také nyní mnohem snadněji zjistíte, co si vlastně kupujete. Přichází totiž s katalogem svých vín pro mobilní telefony s Androidem a iOS.

Základem aplikace je seznam vín z řady Sanctus Victoria, u kterých se dozvíte kromě obvyklých informací typu přívlastku např. i přesné datum sklizně nebo celkový počet lahví. Nechybí podrobnější charakteristika pro lepší rozhodování a podívat se dokonce můžete na fotku a mapu vinice, z které dané víno pochází. Kamenným obchodům se asi příliš nebude líbit, že součástí nabídky každého vína je odkaz na e-shop vinařství a tak si můžete velmi snadno ověřit, jestli cena aspoň trochu odpovídá. A zjistit můžete také, kde je nejbližší místo, kde si můžete láhev vína od vinařství Čejkovice koupit.

Kromě přehledu vína si můžete s aplikací i zasoutěžit a vyhrát od 25.4. do 31.5. láhev vína. Otázka není složitá a tak jen musíte mít štěstí a odpovědět ve správném pořadí.

Jedinou nevýhodou aplikace je, že pokrývá pouze jedinou značku, podobný přehled by se určitě hodil pro mnohem více druhů a značek vína. Třeba zareagují i další výrobci a vytvoří si podobně zdařilou reklamu na své produkty.

Cena: freeware

Operační systém: Android 2.2 a vyšší, iOS 4.3 a vyšší

Odkaz na stažení: iOS, Android

Reklama